cizi's blog

.. střípky z mého života

Chci přispívat

Pokud se Vám stránky zamlouvají a rádi byste přispěli něčím co se bude hodit do stávajích rubrik, nebo se to bude hodit do tématu webu a rubrika nebude vytvořena, není problém. Každý má dveře otevřené!

Po registraci ja každému automaticky vytvořen účet s rolí „návštěvník“. S touto rolí budete moc maximálně přidávat komentáře a nastavit si něco málo v nastavení účtu. Proto Vám nezbyde nic jiného než mě emailem kontaktovat a uvést čím byste rádi přispěli/přispívali. Protože času mám stále málo a budu rád když mi s webem kdokoli pomůže, bude Vaše žádost na 99% schválena :-) a tedy dostanete roli „redaktora“ se kterou se jakožto redaktor :-p bude moc psát své vlastní články. Zda Vás to bude opravdu bavit a budete mít chuť pouštět se do dalších a dalších článků, budete s největší pravděpodobností potřebovat roli s vyššími právy, konkrétně „šéfredaktora“, kde už budete schopni dělat rubriky a web se tak částečně stane Vaším :-).

Vzhledem k tomu, že já toto dělám ve svém volném čase, nevydělávám na tom, tak ani Vám nemuhu nabídnout žádnou odměnu. Vaší odměnou může být pocit z dobře odvedené práce, která snad byla/je/bude někomu nápomocná. Abych zmínil i pár pozitivních věcí -> hosting mi nabídnul reklamy, z těchto reklam se dá něco vydělat, takže toto by mohl být zdroj odměny pro autory. Tyto reklamy a následné výdělky jsou přímo uměrné počtu návštěv na webu (snad všichni tuší kam tím mířím :-)).

 

 

 

 


Technologie

Běžím na

Přátelé
XHTML
CSS
JavaScript
AJAX
php
MySQL
WordPress
Ugesi (WordPress Theme)
Dovolená Austrálie
australia-online.cz